طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

سرو پارس در ساخت غرفه نمایشگاهی به اصول مهم از جمله نوع طراحی، رنگ آمیزی، نورپردازی و مصالح به کار رفته توجه می نماید. این فاکتورها تاثیر به سزایی در میزان قیمت نهایی ساخت غرفه های نمایشگاهی خواهند داشت که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

طراحی مدرن در ساخت غرفه نمایشگاهی

یکی از مهم ترین اصول نوع طراحی غرفه است که می تواند بر اساس سلایق مشتری و نظرات طراحان ارائه و انتخاب شود. امروزه اغلب جهت ساخت غرفه نمایشگاهی از طرح های مدرن و کلاسیک امروزی استفاده می شود. توجه به این موضوع قابل اهمیت است چرا که این نوع طراحی ها دارای زیبایی ساده و دل نشینی هستند و می توانند نظر مراجعه کنندگان و البته مخاطبان را به خود جلب نمایند. امکان ورود و خروج راحت و آسان از سوی مشتری یکی از مواردی است که در طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی به آن می بایست توجه کافی شود.

فضا و متراژ آن در ساخت غرفه نمایشگاهی

در ساخت غرفه نمایشگاهی می بایست به فضا و میزان متراژ آن توجه کافی نمود. این اصل مهم باید در طراحی این نوع از غرفه ها کاملاً رعایت شود و طبق استانداردهای تعیین شده پیش رود. با توجه به نوع فعالیتی که قرار است در غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته شود میزان متراژ نیز متفاوت خواهد بود. همانطور که می دانید در طراحی و دکوراسیون فضا و میزان ابعاد آن نقش به سزایی در طرح نهایی دارد و این عامل نیز در ساخت غرفه نمایشگاهی دارای اهمیت بسیاری است. طراحان غرفه های نمایشگاهی سرو پارس براساس میزان فضا طرح خود را اعلام نموده و به اجرایی کردن آن می پردازند. از دیگر اصول مهم در طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی مواد و مصالح به کار رفته می باشد که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت.

مواد و مصالح در ساخت غرفه نمایشگاهی

در طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی به جزء متراژ و نوع طرح به کار رفته، مواد و مصالح ساختمانی نیز از اهمیت بسیاری برخوردارند. نکته مهم در رابطه با این موضوع برآورد هزینه و قیمت نهایی ساخت غرفه های نمایشگاهی است که با توجه به نوع مصالح و مواد تعیین خواهد شد. طراحان غرفه های نمایشگاهی می بایست از مصالح ساختمانی مناسب و با کیفیت در ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده نمایند. استاندارد بودن این مصالح نیز از اصل مهم بعدی است که می بایست به آن توجه کافی شود. اگر به غرفه های مختلف نمایشگاهی ساخته شده توسط سرو پارس، مراجعه کرده باشید با مصالح سبک و سنگین مختلفی مواجه می شوید که طبق استاندارد و تعرفه ها انتخاب شده اند. اگر بخواهیم چند نمونه از این مصالح را برای شما عنوان کنیم می توانیم به مصالح های گلاس، فولادی، نئوپان و همچنین ام دی اف اشاره کنیم. رنگ آمیزی نیز اصل مهم بعدی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

رنگ آمیزی و نورپردازی در ساخت غرفه نمایشگاهی

یکی دیگر از اصول مهم در ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده از ترکیب رنگی مناسب با توجه به نوع فضا و تبلیغاتی است که در این غرفه ها به کار رفته است. طراحان در کنار تمامی اصولی که در بخش های قبلی به آن ها اشاره کردیم به رنگ آمیزی نیز توجه بسیاری می کنند. اغلب در این غرفه ها از رنگ های ملایم استفاده می شود تا چشمان مخاطبان و مشتریان به غرفه ها بیشتر جذب شوند. در بیشتر مواقع از مواد و مصالحی که دارای رنگ بندی مناسبی هستند در این زمینه استفاده می گردد که این موضوع نیز در طراحی غرفه های نمایشگاهی قبل از اجرا در نظر گرفته می شود. در کنار رنگ آمیزی می توان به یک نورپردازی مناسب و ایده آل در غرفه های نمایشگاهی اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی های نمایشگاه های مختلف بسته بودن فضا می باشد. با توجه به این موضوع می بایست از نور پردازی مناسب و البته کافی برای تأمین نور غرفه ها استفاده کرد که طراحان به این موضوع نیز اهمیت بسیاری قائل هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English Version