سرو پارس

شرکت سرو پارس سالهاست که با توجه به رقابت های پر شتاب اقتصادی در دنیای امروز سعی کرده در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، خدماتی شایسته شأن والای مشتریان خود ارائه کند. مدیریت شرکت سرو پارس، که همواره طراحی غرفه های نمایشگاهی را به صورت یک پروسه متشکل از مراحل مختلف می بیند، پیش از هر چیز سعی دارد تا فرآیند طراحی غرفه ها را از یک سو با در نظر گرفتن هویت سازمانی، جایگاه و پیشینه مشتریان و از سوی دیگر هماهنگ با فعالیت های حرفه ای آنان، در همان مقطع زمانی انجام می دهد. شرکت سرو پارس، اگرچه شهرت و اعتبار خود را به واسطه خلاقیت و ارائه خدمات مطلوب در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی برای سازمان ها کسب کرده، از خدمات رسانی در دیگر زمینه ها نیز غافل نبوده و همواره سعی داشته تا به سازمان های مراجعه کننده راه حلی جامع و کامل ارائه دهد.

 

سرو پارس

این شرکت با تکیه بر طراحان جوان و نوآور، در نظر گرفتن طراحی های روز جهان و توجه به عنصر خلاقیت، توانایی کم نظیری در ارائه طرح ها و ایده های بدیع به مشتریان داشته و با به کار گیری مواد اولیه ، لوازم مناسب و اجرائی مبتنی بر معیارهای جهانی همواره موفق شده ایده های ذهنی و مورد تأیید مشتریان را به بهترین شکل ممکن به اجرا درآورد.
این گروه با انجام عملیات غرفه های نمایشگاهی در کارگاهی مجهز، همیشه بدون کاهش سطح کیفی ساخته هایش، سفارش مشتریان خود را در زمان تعین شده به اتمام رسانده و سازه مورد نظر را پس از انجام مرحله Finishing در محل نصب نماید.

طرحی نو برای حضوری نو

ما تیم طراحان،مهندسین،معماران در تهران هستیم. تلاش ما طراحی فضای کامل، احجام داخلی و خارجی ،طراحی مبتنی بر تاریخ و سبک های هنری مدرن و کلاسیک است. در شرایط خاص در نظر گرفت فاکتور های تاریخی، محدودیت های فضایی، و در هم آمیختن نهایت خلاقیت با انها برای ایجاد راه حل ها خلاقانه بخشی از تخصص ماست. به ما اعتماد کنید.

با توجه به افزایش حجم تقاضا برای حضور در بازار ایران نیاز های مختلفی برای شرکت های محترم خارجی شکل گرفته ما مفتخریم که شرکت ما توان برطرف سازی تمام این نیاز ها را داراست. با بیش از 25 سال تجربه در صنعت نمایشگاهی و دارا بودن توان بسزا در طراحی و غرفه سازی سرو پارس معتمد خوبی برای حضور شما در تمام نمایشگاه های ایران خواهد بود.

 

فعالیت ها و خدمات دیگر


علاوه بر تجربه و سابقه ی طولانی و موفق در امر غرفه سازی این شرکت تمام توان خود را برای جلب رضایت مشتریان در امور دیگری نیز به کار گرفته،برخی از انها به شرح زیر است:


معماری داخلی: طراحی داخلی دفاتر، فروشگاهها و خانه ها

مبلمان: ساخت و طراحی و اجرای مبلمان اداری و تجاری

  • مدیریت و برگزاری نمایشگاه ها، پاویون ها و همایشها و سمینار ها
  • مشاوره تجاری
  • طراحی گرافیک
  • چاپ و نشر کتب و اوراق نمایشگاهی

English Version