آنچه سرو پارس انجام میدهد


با در نظر گرفتن شرایط بازار ایران و ایده های جهانی سازی ،ما شروع به شناسایی نیاز های یک بیزینس من در ایران کردیم ،لیستی از آنها اماده کردیم و تک تک انها را مرتفع کردیم.

 

غرفه سازی ساخت و ساز

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

متخصصین نمایشگاهی سرو پارس در زمینه طراحی و اجرا ی پروژه های نمایشگاهی کیفیت بسیار بالایی برای حضور موفق شما به ارمغان می اورند.ما ارزوهای شما را به یک کانسبت خاص و تاثیر گذار ترجمه میکنیم.

سفارش   ←
 

غرفه سازی مدولار

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

حضور حرفه ای و آسان. با سیستم اس-پی ما ،شما میتوانید خیلی حرفه ای و سریع در در نقطه ی مورد علاقه ی خود حضور پیدا کنید. پا سیستم های حضوری مختلفی با گستره ی بسیار وسیع با قیمت های بسیار رقابتی به شما پیشنهاد میکنیم ما اجرا خواهیم کرد.

سفارش   ←
 

طراحی داخلی و معماری

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

ما تیم طراحان،مهندسین،معماران در تهران هستیم.تلاش ما طراحی فضای کامل ،احجام داخلی و خارجی ،طراحی مبتنی بر تاریخ و سبک های هنری مدرن و کلاسیک است.در شرایط خاص در نظر گرفت فاکتور های تاریخی ،محدودیت های فضایی،و در هم امیختن نهایت خلاقیت با انها برای ایجاد راه حل ها خلاقانه بخشی از تخصص ماست.به ما اعتماد کنید.

سفارش   ←
 

ثبت نام و مشاوره نمایشگاهی

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

با بیش از 20 سال تجربه در خدمات نمایشگاهی این برای ما یک افتخار است که اعلام کنیم که میتوانیم شما را از هر کشوری هستید در نمایشگاه های ایران ثبت نام کنیم. به عنوان نماینده انحصاری برای برخی نمایشگاها و نماینده برای برخی دیگر مهمترین وظیفه خود را ثبت نام اسان شما میدانیم.

سفارش   ←
 

پاویون های داخلی و خارجی

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

با بیشتر از 2500 پروژه در سال این برای ما امر سختی نیست که اعلام کنیم که میتوانیم پاویون های شما از هر کشوری با هر خدماتی که مورد نظر شما مشتریان محترم است برگذار کنیم.

سفارش   ←
 

طراحی غرفه و پاویون

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

با تکیه به طراحان با تجربه و حرفه ای در اتلیه هایمان با توجه به داده های ورودی شما طرحی خلق خواهد شد که مطمئن خواهیم شد که نیاز های شما را برطرف میکند.

سفارش   ←
 

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

دانلود کاتالوگ فرم سفارش

با بیش از 2000 محصول در انبارهایمان و قیمت انها انتخاب برای مشارکت کنندگان محترم بسیار اسان خواهد بود.بهترین کیفیت و کمترین زمان در امر تحویل بخش کوچکی از افتخارات ماست.

سفارش   ←
English Version
فرم دانلود کاتالوگ

برای دانلود کاتالوگ خدمات سرو پارس فرم زیر را پر کنید.

X