نکات کلیدی در غرفه سازی نمایشگاهی

به اعتقاد کارشناسان سروپارس در یک نمایشگاه غرفه سازی اهمیت بسزایی برای شما خواهد داشت. به عنوان یک غرفه دار، شما یکی از غرفه دارانی هستید که در صدد جذب بازدیدکنندگان عبوری می باشید. جلب توجه افراد عبوری در شرایطی که سایر افراد (رقبا) سعی دارند همان کار شما را انجام دهند بسیار چالش بر انگیز می باشد. پس چگونه مطمئن شوید که در بین سایر غرفه داران دیگر برجسته تر هستید؟ نکات کلیدی کارشناسان سرو پارس را مطالعه کنید تا بتوانید غرفه برتر نمایشگاهی باشید.

طراحی یک غرفه نمایشگاهی شاخص

ما باید در درجه اول بر اهمیت غرفه سازی شاخص خود تاکید کنیم. اساس مشارکت خوب در نمایشگاه ، طراحی و ساخت غرفه است که به خوبی برجسته باشد. برای رسیدن به این هدف، راه های فراوانی وجود دارد، اما واضح ترین راه این است که ارتفاع استند خود را افزایش دهید. شما می توانید با اضافه کردن یک طبقه در زیر غرفه نمایشگاهی خود کاری کنید تا آرم (لوگو) شما به وضوح قابل مشاهده باشد. علاوه بر این، انتخاب رنگ درخشان کل استند را برجسته تر نشان می دهد که می تواند به جذب بازدید کنندگان تجارتی کمک کند.

نورپردازی غرفه نمایشگاهی

نورپردازی مناسب مانند آرایش عمل می کند: نورپردازی غرفه نمایشگاهی مهمترین عناصر استند را برجسته می کند. بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که کل نورپردازی به خوبی نورپردازی  شده است و عناصر خاص با استفاده از نوارهای LED برجسته شده یا با قرار دادن نوارهای LED یا چراغهای نقطه ای مورد توجه بیشتری به آن شده است. به یاد داشته باشید که روشنایی بیش از حد نیز می تواند بر روی ظاهر استند تاثیر منفی داشته باشد. اگر با یک سازنده استند با کیفیت کار کنید، امر نورپردازی نباید مشکل خاصی باشد.

رسانه های اجتماعی

از بیرون به قضیه نگاه کنید. اگر غرفه نمایشگاهی شما در نمایشگاه برتری داشته باشد، احتمالا به صورت آنلاین نیز برتری خواهد شد. امروزه رسانه های اجتماعی فرصت های فراوانی برای ارتباط با گروه هدف ارائه می دهند. اگر هر ساله در رویدادهای متعدد مشارکت می کنید، فالوور های شما ممکن است زمانی که آنها را به روز نگه دارید از رویداد بعدی بازدید کنند. رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا شما به گروه هدف خود دسترسی بیشتری داشته باشید و به شما کمک می کند تا بازاری را که در توسعه کسب و کار آن سرمایه گذاری می کنید، نشان دهید.

پذیرایی نمایشگاهی

فعالیت در کنار غرفه سازی یک راه موثر برای جلب توجه در نمایشگاه های تجاری است. فعالیت های مناسب می توانند واقعا منجر به نتایج متفاوتی در رویداد شوند.  آیا می دانستید که یک بازدید کننده بطور متوسط ​​در حدود ۵ ساعت زمان را در یک نمایشگاه صرف می کند؟ پس از صرف تمام این ساعتها یک نوشیدنی خوشمزه یا یک خوراکی خیلی خوشایند است. این امر می تواند منجر به تغییر نگرش افرادی که قصد دارند یا بسمت شما می آیند، شود. در این لحظه شما می توانید با آنها گفتگو کنید. بگذارید صادقانه بگویم: اگر غذای خوشمزه دارید واقعا چه کسی بسمت رقیب میرود!؟

تم غرفه نمایشگاهی

تم غرفه نمایشگاهی، یک ابزار بازاریابی عالی است. تمی را انتخاب کنید که با کمپین موجود همخوانی داشته باشد یا از آن به عنوان معرفی یک محصول یا سرویس جدید استفاده کنید. هر استند نمایشگاهی را بعنوان یک پروژه جدید و خلاقانه برای دستیابی به اهداف بازاریابی خود در نظر بگیرید و یک دنیای مارکدار کوچک را ایجاد کنید که در آن بازدیدکنندگان شما بتوانند پیامی را که می خواهید آنها بشنوند، را تجربه کنند.

سخن پایانی

به طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی خود توجه کنید. به کاری که سازنده غرفه شما انجام داده است اهمیت دهید و آنها را به چالش بکشید. نمایشگاه ها فرصت های خوبی برای برقراری ارتباط با مشتریان جدید، شرکا و تامین کنندگان می باشد. به عبارت دیگر، نمایشگاه فرصت رشد و توسعه کسب و کار شما را فراهم می کند. نمایشگاه کارت تجاری کسب و کار شما برای رسیدن به رشد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English Version